Referencje | Coaching Wrocław | akademiaprzemiany.pl

Referencje

Opinie uczestników po warsztatach "Metafory Twojego sukcesu" w CES

"Bardzo celna tematyka, zwiększa samoświadomość, pozwala zbliżyć się do jakiejś 'istoty' siebie, a to są dla mnie najważniejsze cele w życiu"
"Powiedziałabym, że będzie zaskoczony (mile zaskoczony) i odkryje ile ma różnych schematów myślenia i odczuwania oraz jak inaczej mogą postrzegać świat inni"

Aleksandra P.

"Dobre przygotowanie prowadzącego"
"Powiedziałabym - TAK"

Katarzyna

"Otwarta forma koncepcyjna"
"To dobry sposób na nadanie struktury doświadczeniu by lepiej móc określić cele"

Opinia anonimowa

"Uczy nowego sposobu patrzenia na rozwiązywanie problemów"

Opinia anonimowa

"Szukanie metafor w codziennym życiu, myślenie twórcze, sposób rozwiązywania problemów"
"Rozwijanie siebie, doskonalenie swoich kompetencji"

Marta

"Samodzielne myślenie i odnalezienie wszelkich metafor problemu"
"Szkolenie bardzo ciekawe i zmuszające do myślenia o danym temacie (metaforze); zaskakujące odkrycia, przemyślenia"

Kamila W.

"Zauważam dużo rzeczy w swoim życiu, a mając świadomość tego co robię / jak robię / czego nie robię mogę zmienić swoje życie"
"Te szkolenie są ciekawe, rozwijają, a co ważniejsz bardzo przydają się w życiu codziennym o ile wprowadzimy w życie wyniesione informacje"

Opinia anonimowa

"Określenie własnej metafory życia i zrozumienie się, gdzie sie jest i czy można coś z tym zrobić"
"Powidziałabym, że mógłby zobaczyć, bo może coś wynajdzie dla siebie"

Opinia anonimowa

 

Referencje

Referencje CIRS - metafory

CIRS

Referencje Cynamon

Agencja PR Cynamon

 

Referencje CIRS

CIRS Wrocław

"Zdecydowanie zbyt często w życiu komunikowałam się z innymi ludźmi bezmyślnie, co zresztą robi chyba większość z nas, albo przynajmniej moje myślenie skierowane było w złym kierunku. Niestety powodowało to o wiele więcej szkody niż mi się wydawało. W efekcie często wyciągałam błędne wnioski co prowadziło do nieporozumień z innymi, ale też z samą sobą. Okazało się, że wystarczy jedynie usiąść na chwilę i z pomocą coacha krok po kroku przemyśleć co robię, dlaczego tak robię, w jaki sposób myślę i dlaczego jest to błędne :) Ciągle zaskakuje mnie to ile wiem, a jednocześnie dotychczas z tej wiedzy nie korzystałam, a także to, jak łatwo można zmienić siebie i swój sposób myślenia :) Szczerze polecam!"

Ala (pracownik naukowy)

"Zawsze lubiłem konsultować swoje decyzje z ludźmi. Jednak, po takich rozmowach często miałem w głowie większy mętlik, niż przed nimi. Rozmowy z coachem to coś całkiem innego. To jakby konsultacje z samym sobą, a właściwie – z mądrzejszą częścią samego siebie. Wygląda na to, że wcale nie potrzebuję zbyt wielu rad od innych ludzi, potrzebuję tylko, aby ktoś uważnie mnie wysłuchał i zadał właściwe pytania, kiedy mam wątpliwości. Proste, prawda?"

Przemek (analityk)

"Zaczęłam spotkania z Sebastianem we wrześniu i dzięki rozmowom prowadzonym z nim a w zasadzie sparingom asertywności bardzo zmieniło się moje życie, dzięki dużej wiedzy i pełnej profesjonalizmu postawie skutecznie zwrócił moją uwagę na sprawy niezwykle ważne tak oczywiste, że łatwo ich nie dostrzec w życiu codziennym. Po każdej z lekcji miałam czas na wyciągnięcie wniosków oraz na praktykę czyli na wdrożenie wiedzy, która została mi przekazana. Z czasem pewne rzeczy zaczęły zwyczajnie wchodzić w nawyk jednak to Sebastian jest osobą, która zmotywowała mnie do uporządkowania myśli i poczynienia kolejnych kroków na ścieżce samorozwoju. Bardzo skutecznie doda wiary, przedstawi bardzo zrozumiale wszystkie argumenty, żeby wierzyć, że osiągniemy zamierzony cel.  Potrafi w kilku zdaniach sprawnie postawić rozmówcę do pionu kiedy za bardzo zaczyna się motać i "mącić" nie narzucając swoich przekonań. Z uwagą czytam każdy jego wpis na stronie akademia przemiany i szczegółowo analizuję treść znajdując tam przydatne informacje dotyczące ludzkich zachowań. Uważam, że warto zainwestować swój czas w spotkanie z nim, gdyż jest to dobry początek na drodze do ogarnięcia własnego chaosu w głowie i gruntownych zmian życiowych."

Ilona

"Zanim poznałem Sebastiana, miałem blade pojęcie o asertywności i praktycznie zerowe o coachingu. Minął już jakiś czas i okazuje się, że te magiczne pojęcia zaczynają mieć coraz większy wpływ na moje życie i jakość relacji z innymi osobami. Stopniowo zwiększa mi się świadomość tego co we mnie drzemie – moich mocnych i słabych stron. Odkryłem w sobie potrzebę bycia jeszcze bardziej otwartym niż byłem wcześniej. Będąc asertywnym mogę czerpać jeszcze większą radość z kontaktów z innymi osobami. Nie da się wszystkich moich wrażeń zawrzeć w paru zdaniach, ale mogę zapewnić, że jest to ogromnie ciekawa wyprawa do wnętrza samego siebie."

Bartek (programista)