Najczęściej zadawane pytania | Coaching Wrocław | akademiaprzemiany.pl

Najczęściej zadawane pytania

 1. Ile spotkań potrzebuję będzie potrzebnych by osiągnąć oczekiwany przeze mnie rezultat?
  To zawsze kwestia bardzo indywidualna. Nie jestem w stanie określić ilości spotkań potrzebnych do rozwiązania Twojego problemu, bez podstawowej wiedzy na jego temat.
  Większość tematów jesteśmy w stanie przerobić w przeciągu 1-4 półtoragodzinnych spotkań. Dłuższe relacje coachingowe dotyczą ludzi, którzy chcą przeprowadzić gruntowne zmiany w swoim życiu i potrzebują długoterminowego wsparcia przy ich realizacji.
  W celu określenia przybliżonego czasu potrzebnego na rozwiązanie problemu, z którym się do mnie zwracasz, wypełnij kwestionariusz przed-sesyjny . Wypełnienie kwestionariusza nie jest w żaden sposób zobowiązujące, za to pomoże mi w lepszym zrozumieniu Twojego problemu. Całość jest oczywiście w pełni poufna.
 2. Czy gwarantujesz, że pozbędę się mojego problemu?
  To co mogę Ci zagwarantować, to że zrobię wszystko co tylko możliwe, aby pomóc Ci uzyskać zamierzony efekt. Gwarantuję, że możesz liczyć na moje doświadczenie, umiejętności obserwacji, na to, że będę z Tobą szczery oraz wiarę w to, że posiadasz wszelkie zasoby by osiągnąć sukces i rozwiązać swój problem, a ja pomogę Ci je uruchomić.
 3. Czy mogę liczyć na poufność?
  Wszelka praca, którą wykonujemy w trakcie trwania coachingu jest w pełni poufna i możesz liczyć na moją dyskrecję.
 4. Jak wygląda takie spotkanie i czego mogę się na nim spodziewać?
  Każdy klient jest inny i za każdym razem wymaga to ode mnie indywidualnego podejścia i doboru narzędzi, które akurat w Twoim przypadku będą najlepsze. Z tego powodu trudno jest jednoznacznie określić jaki przebieg będzie miało nasze spotkanie.
  Zwykle zaczynamy od zrozumienia źródeł i mechanizmu powstawania Twojego problemu. Następnie wypracowujemy metody i zachowania, które będą dla Ciebie skuteczniejsze od tych, które dotychczas stosowałeś. Dzięki temu będziesz mógł się czuć pewniej i bardziej komfortowo w sytuacjach, które w chwili obecnej wywołują u Ciebie lęk lub irytację.